icon

Zienky takuto nadheru som nasla. Neviete nazov?

avatar

ja síce nie som profík ale podobá sa mi to na veternicu. Skús pozrieť. Aj tie listky okolo tak vyzerajú.

31. mar 2016
avatar

@fifi284 ano moja, je to ono. Dakujeeeem 😉 si dobraaa 🙂

31. mar 2016
avatar

@bronula26 mám ich zasadené,tak preto 🙂

31. mar 2016
avatar

@fifi284 jaaaj 😉 no my sme ju dnes nasli na prechadzke volne v prirode 🙂

31. mar 2016
avatar

@bronula26 odkedy sme v dome,tak stále niečo sedím,presadzam,... Je to super. Až na to,že máme strašne malý dvor.uz mi nestačí :( ale tieto kvietky mám od začiatku. Keď vykvitnu, pošlem ti foto 🙂 teraz mam len minuloročné.

31. mar 2016
avatar

@fifi284 a to je trvalka? ci?

31. mar 2016
avatar

@fifi284 ok posli 😉 aku farbu mas?

31. mar 2016
avatar

@bronula26 je to cibuľka. Takže v podstate áno,trvalka, kým nevykopes. Mám.fialove,červené,bledozlte.

31. mar 2016
avatar

Ale teraz mam najväčšiu pýchu túto sirotku. Zo semiačka vypestovanu 🙂

31. mar 2016
avatar

@fifi284 joooj tie musia byt krasne 🙂 takze cakam potom na foto 😉

31. mar 2016
avatar

@fifi284 sikula 😉

31. mar 2016