icon

Idem si po zahrade rano a vidim toto😂viem, RIP lienka RIP bzdocha

avatar

Ja som si to musela zväčšiť 😅... česť ich pamiatke 😇...

11. máj 2026
avatar
@brendaa

Ja som si to musela zväčšiť 😅... česť ich pamiatke 😇...

@brendaa 😂😂

11. máj 2026