icon

Ahojte nelezite alebo nejdete zajtra na kramare s detičkami.. Malému idú operovať nepadnute vajíčka... Pekný deň

avatar

Tak to pôjdete asi k nám na sálu

3. feb 2020
avatar

@angie227 tak asi áno 😣

3. feb 2020
avatar

@angie227 a vy ste v Bratislave

3. feb 2020
avatar

@bubatko2519 zajtra ideme na kramare do Bratislavy

3. feb 2020
avatar

@bubatko2519 Tak sa pravdepodobne vidíme 😎

3. feb 2020
avatar

@angie227 ano vidíme sa

3. feb 2020