icon

Ahojte. Mate niekto od o2 paušál radosť? Konci mi viazanosť v Telekome a neponúkajú mi nic cenovo zaujímavé, preto rozmýšľam nad prestupom. Ale bojím sa ako je to so signálom. Ďakujem za rady

avatar

O2 nemá paušál radosť. Majú paušály bezstarostný, pohodový a základny.

A ak teda myslíš operátora Radosť, tak áno som spokojná. Signál úplne v poriadku (aj na SK pánu bohu za chrbtom, aj v mestách, aj v zahraničí)

Dnes o 15:06
avatar

Za nás 100 percentná spokojnosť, aj v zahraničí. Odporúčam 🙂

Dnes o 15:25
avatar

Radosť je tisickrat lepšia ako Telekom
..ja som prestúpila z radosti a dali mi paušál a internet je oveľa pomalši ako v radosti...

Dnes o 16:29