Ahojte. Mate niekto od o2 paušál radosť? Konci mi viazanosť v Telekome a neponúkajú mi nic cenovo zaujímavé, preto rozmýšľam nad prestupom. Ale bojím sa ako je to so signálom. Ďakujem za rady
Ahojte. Mate niekto od o2 paušál radosť? Konci mi viazanosť v Telekome a neponúkajú mi nic cenovo zaujímavé, preto rozmýšľam nad prestupom. Ale bojím sa ako je to so signálom. Ďakujem za rady
O2 nemá paušál radosť. Majú paušály bezstarostný, pohodový a základny.
A ak teda myslíš operátora Radosť, tak áno som spokojná. Signál úplne v poriadku (aj na SK pánu bohu za chrbtom, aj v mestách, aj v zahraničí)