Zima je to ročne obdobie, keď čakam na leto 😅
Aj jaaaa
27. jan 2020
Aj ja... Aspon na jar lebo toto je pre mba smrt:(
27. jan 2020
Ja milujem zimu, leto je moje najmenej oblubene, my sme snehuliaci, milujeme zimu a jesen😋
27. jan 2020
a hlavne keď je taká pravá bratislavská, ako tohtoročná
27. jan 2020
Presnee 😊 ja som ešte v zime taka biela že každy sa ma pyta či som chora alebo mi je zle 🥴 och už nech to skončí 😁
27. jan 2020
Úplne súhlasím u mňa to isté 🙂
27. jan 2020
Tiež súhlasím 🙂
27. jan 2020
Aj ja 😎