icon

Zima je to ročne obdobie, keď čakam na leto 😅

avatar

Aj ja 😎

27. jan 2020
avatar

Aj jaaaa

27. jan 2020
avatar

Aj ja... Aspon na jar lebo toto je pre mba smrt:(

27. jan 2020
avatar

Ja milujem zimu, leto je moje najmenej oblubene, my sme snehuliaci, milujeme zimu a jesen😋

27. jan 2020
avatar

a hlavne keď je taká pravá bratislavská, ako tohtoročná

27. jan 2020
avatar

Presnee 😊 ja som ešte v zime taka biela že každy sa ma pyta či som chora alebo mi je zle 🥴 och už nech to skončí 😁

27. jan 2020
avatar

Úplne súhlasím u mňa to isté 🙂

27. jan 2020
avatar

Tiež súhlasím 🙂

27. jan 2020