Ooooj az mi 🤤
5. júl 2020
Ahoj, môžem poprosiť recept? Ďakujem 🙂
5. júl 2020
5. júl 2020
@hagarik koľko dávaš tvarohu alebo mascarpone? Čím viac hmoty tým bude predsa vyšší 🙂 ja dávam 750 g a je taký vysoký.
5. júl 2020
buxy
autorRecept približne tento :
https://www.modrykonik.sk/blog/buxy/album/varen...
Len v recepte je čučoriedkový vrch a tento je ríbezľový.
A tu je vrch z ochutenej želatíny Fruttina od Dr. Oetker (+ trochu vody, cukru a čerstvé ríbezle).
A na foto suroviny, ktoré som použila.
@hagarik
@katka2602
@januska20
5. júl 2020




Mozem sa opytat ako a z coho robis krem? Ja ho nemam nikdy taky vysoky. Dakujem