To nie je, ze pubertiak.. to je chlap..
16. okt 2021
A moj by sa opytal, ze aku velkost? A chce tym zistit, ze kolko cm maju mať🤪🙏😘
16. okt 2021
buxy
autor@opica_skorica aj taká otázka padla. Vidím, že to poznáš. 👍
Povedala som, že stredné 😂. Nie balvany, ani korálky. 😁
16. okt 2021
buxy
autor@guiseppinka hej, 2 v jednom 🤫
16. okt 2021
@buxy diagnóza - chlap 🤪😃😘
Apropo, rehnila som sa jak divá, že prosím ťa, načo máš tú malú cibuľu na okne?
Odpoveď:
Veď do ryže.
Píšu na obale ryže, že vložte jednu malú cibuľu. 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙂🙂😘
16. okt 2021

Presne aj u nás to tak funguje.