Potrebujem poradiť. Tie čo máte dievčatká okolo roka, s čím sa vedia najviac vyhrať? Akú majú obľúbenú hračku? Potrebujem kúpiť darček a nechcem, aby to bola zbytočnosť.
U nas aktualne tieto dve, ta hudobna uz dlhsiu dobu, ale uplne najviac ju bavi vyhadzovat nabytok zo sestrinho domceka pre babiky 🙂
24. júl 2019
Nasu strasne bavia knizky 😀 a dostala choditko na tlacenie, tak si pusta melodiu
24. júl 2019

Za mňa niečo také, na každej strane niečo iné..dostali to ako 9mes a udrží nás to už pol roka, dokonca aj 3rocny bratranec si tam niečo nájde