icon
avatar
buxy
2. mar 2021    

Sľúbila som mojim chlapom ešte v sobotu, že im urobím cheesecake.
Takže včera večer som urobila čučoriedkový... neostala ani omrvinka

1
avatar

Vyzwra chutne

2. mar 2021
avatar

Mozem poprosit rrcept

2. mar 2021
avatar

Aj ja poprosím recept, dakujem

2. mar 2021
avatar
buxy
autor

@memma
@erikaa09 recept u mňa v albume pod niektorým cheesecakom.

2. mar 2021