Ja mám každý rok také obrovské, z ktorých robím potom pretlak. Včera som varila už druhú várku 😉
My sme tohto roku vysadili viac, varím z nich kečup
Aká je to odroda prosím? 🙂
Toto sa mne podarilo vlani v Poprade bez skleníku. Ale takýchto bolo len zopár 😉
U nás na Kysuciach ešte všetko zelené, aj keď na niektorých je aj 20-30 plodov a to mám aj sklenník. Dnes už som riadne prestrihala listy. Byčie srdcia mám tiež, no stále zelené.
U nás na Kysuciach ešte všetko zelené, aj keď na niektorých je aj 20-30 plodov a to mám aj sklenník. Dnes už som riadne prestrihala listy. Byčie srdcia mám tiež, no stále zelené.
@rybkoava my sme na juhu a tiez je to take spomalene,este som nic nezavarila poriadne,petrzlen mi vysiel az na 3tikrat,mrkva ledva,kaleraby hrozne,paradajky,papriky,tekvice super,ale pomalsie dozrievaju,nie je dobre leto,prv chladno,sucho,teraz zas chladno
Wau fakt mega veľké paradajky. My sme teraz pri starej mame pod Tatrami a ona má zase prvý rok čierne paradajky.
Toto sa mne podarilo vlani v Poprade bez skleníku. Ale takýchto bolo len zopár 😉
@alexandra_saska
@anastazia5
@barbarella tak moja rekordmanka už strhnutá. Trošku mi nedeľné krupobitie urýchlilo zber, ale na kečup bude parádna 🤗
@alexandra_saska
@anastazia5
@barbarella tak moja rekordmanka už strhnutá. Trošku mi nedeľné krupobitie urýchlilo zber, ale na kečup bude parádna 🤗
@buxy waaauuu,modelecka 😁😁
@alexandra_saska
@anastazia5
@barbarella tak moja rekordmanka už strhnutá. Trošku mi nedeľné krupobitie urýchlilo zber, ale na kečup bude parádna 🤗
@buxy Waw, takú paradajku som ešte nevidela 👍
@buxy Waw, takú paradajku som ešte nevidela 👍
@barbarella veď je skoro taká veľká ako tvoja 😉








Budu,budu,klop- klop👌