icon
avatar
buxy
2. aug 2025    

Tohto roku budú mega paradajky 😍

avatar

Budu,budu,klop- klop👌

2. aug 2025
avatar

Ja mám každý rok také obrovské, z ktorých robím potom pretlak. Včera som varila už druhú várku 😉

2. aug 2025
avatar
buxy
autor
2. aug 2025
avatar
buxy
autor
2. aug 2025
avatar
buxy
autor
2. aug 2025
avatar
buxy
autor

My sme tohto roku vysadili viac, varím z nich kečup

2. aug 2025
avatar
@buxy

My sme tohto roku vysadili viac, varím z nich kečup

@buxy áno aj kečup varím 😊

2. aug 2025
avatar

Aká je to odroda prosím? 🙂

2. aug 2025
avatar

Toto sa mne podarilo vlani v Poprade bez skleníku. Ale takýchto bolo len zopár 😉

2. aug 2025
avatar
@sisi161

Aká je to odroda prosím? 🙂

@sisi161 býčie srdce

2. aug 2025
avatar

U nás na Kysuciach ešte všetko zelené, aj keď na niektorých je aj 20-30 plodov a to mám aj sklenník. Dnes už som riadne prestrihala listy. Byčie srdcia mám tiež, no stále zelené.

2. aug 2025
avatar
@rybkoava

U nás na Kysuciach ešte všetko zelené, aj keď na niektorých je aj 20-30 plodov a to mám aj sklenník. Dnes už som riadne prestrihala listy. Byčie srdcia mám tiež, no stále zelené.

@rybkoava my sme na juhu a tiez je to take spomalene,este som nic nezavarila poriadne,petrzlen mi vysiel az na 3tikrat,mrkva ledva,kaleraby hrozne,paradajky,papriky,tekvice super,ale pomalsie dozrievaju,nie je dobre leto,prv chladno,sucho,teraz zas chladno

2. aug 2025
avatar

Wau fakt mega veľké paradajky. My sme teraz pri starej mame pod Tatrami a ona má zase prvý rok čierne paradajky.

2. aug 2025
avatar
buxy
autor
@barbarella

Toto sa mne podarilo vlani v Poprade bez skleníku. Ale takýchto bolo len zopár 😉

@alexandra_saska
@anastazia5
@barbarella tak moja rekordmanka už strhnutá. Trošku mi nedeľné krupobitie urýchlilo zber, ale na kečup bude parádna 🤗

12. aug 2025
avatar
@buxy

@alexandra_saska
@anastazia5
@barbarella tak moja rekordmanka už strhnutá. Trošku mi nedeľné krupobitie urýchlilo zber, ale na kečup bude parádna 🤗

@buxy waaauuu,modelecka 😁😁

12. aug 2025
avatar
@buxy

@alexandra_saska
@anastazia5
@barbarella tak moja rekordmanka už strhnutá. Trošku mi nedeľné krupobitie urýchlilo zber, ale na kečup bude parádna 🤗

@buxy Waw, takú paradajku som ešte nevidela 👍

14. aug 2025
avatar
buxy
autor
@barbarella

@buxy Waw, takú paradajku som ešte nevidela 👍

@barbarella veď je skoro taká veľká ako tvoja 😉

14. aug 2025
avatar
@buxy

@barbarella veď je skoro taká veľká ako tvoja 😉

@buxy plus 400g 😆

14. aug 2025