icon
avatar
buxy
22. sep 2024    

"Z vlastní záhradky" 😍
Zablatené, hrčkavé, nepekné, ale moje☝️

avatar

Ovela krajsie a chutnejsie ako z obchodu 🥕🧡🤍

22. sep 2024
avatar

nepekne? ved su krasne.. uz som ovela horsie cistila, krive ako spiraly 😀

22. sep 2024
avatar

Pekne su, my mame vzdy prevrtane roznym hmyzom zijucim v zemi

22. sep 2024
avatar

Však už z fotky z nich ide čerstvosť, chrumkavosť, sladkosť. Z obchodu sa to nedá porovnať

22. sep 2024
avatar

@0silvia0 my tiež tak isto všetko prevŕtané a tento rok už aj zemiaky

22. sep 2024
avatar

A tú vôňu cítim až doma 🥰

22. sep 2024
avatar

@buxy Aká je odroda/sorta petržlenu?
Super úroda👍👍👍👍👍

23. sep 2024
avatar
buxy
autor

@opica_skorica 🤔🤷🏻‍♀️ ani neviem, lebo som ho 2x podsievala, čo mi nevzišiel. No do tretice to vyšlo. Ale obal som vyhodila, lebo som myslela, že z toho nič nebude 😏

23. sep 2024
avatar

@buxy tento rok sme 3x podsadzali petrzlen kvoli tomu, ze staci cez obed nech sa spravi malý prisusok a petrzlen to nevie prerazit.
Sadime Olomoucku dlouhu, ta sorta nam chuti.

23. sep 2024
avatar
buxy
autor

@opica_skorica dík za tip

23. sep 2024
avatar

@buxy a ked chces mat vela vela cukiet, tak si na buduci rok zhanas semienka Terminator F1.

23. sep 2024
avatar

Aj ja som dnes povytahovala

23. sep 2024
avatar
buxy
autor

@cucana23 krása 😍

24. sep 2024