Ahojte. Akú máte úplne top špirálu.. mám dlhé mihalnice a potrebujem takú čo ich pekne vytočí a predĺži. Mala som Maybelline aký hight ale nie je to bohviečo.
Ja mam sice hrozne mihalnice. Ale tuto mam teraz a vytoci krásne.
14. okt 2024
Ja pouzivam toto kombo
14. okt 2024
mám dlhé a ani nie riedke a používam napr. bobbi brown smokey eye, lacnejšiu pupa wamp! extreme ... a prekvapujúco mi sedí aj nobea festive 3D effect, na to že to že to je v podstate lacná drogerková maskara...
14. okt 2024


Vies co, ja mam tiez velmi dlhe svoje mihalnice, a objavila som za par eur od Essence Lash without limits. Velmi mi vyhovuje ta kefka, nezlepi, riasy vyzeraju prirodzene.