Baby ,som tu krátko ale strašne ma to chytilo 🙂 je na tom niekto podobne? :D
canny1
autorNo toto,raz začneš a nevieš kedy dosť 🙂 dufam,že ma to čoskoro prejde.
12. máj 2014
ja som bola prvy tyzden a vlastne este stale :D je to tu super kazdy ochotny poradit a hlavne ziadne posmesky a vycitky
12. máj 2014
ja si uz pripadam ako zavislacka som tu uz sest mesiacou kazdy den 😀
12. máj 2014
canny1
autorHah,mna zvyknu veci po čase omrzieť ale toto neviem či omrzí 🙂 :D
12. máj 2014
@canny1 toto cloveka tak rychlo neomrzi slubujem 😀
12. máj 2014
canny1
autorberiem za slovo :D
12. máj 2014
ani nehovor ja som uz vravela ze si odstrihnem kably....