Nasadit nie? Nic ine tam nie je
19. jan 2020
carea
autor@19mylittlepony83 nie. Je to vytrhnuté.
19. jan 2020
ak je to vytrhnuté tak jedine zalepiť a bábike nôžku obviazať že je chorá a nesmie sa zohýbať
19. jan 2020
Sekundové lepidlo, alebo to vyzerá ako.... Namasteny žaluď a možno využiješ.
19. jan 2020

Ja viem 🙋🏻♀️ das gulku do nohy 😂 inak som cez net este neopravovala babiku 😂