Je tu na MK nejaká skupina o nepreberačoch dobierok prípadne čierna listina? Ďakujem
Treba sa poučiť a neposielať na dobierku..XY krát to tu ženy riešili..a vždy sa nájde njaka čo pošle a potom sa sťažuje na ploche..🤦🤦🤦🤦🤦
28. dec 2018
28. dec 2018
@matulya hmm a co take co poslali peniaze vopred a tovaru sa nedockali? Nicim si ista nemozes byt,ja uz poslem max postovne
28. dec 2018
@alk05 presne,ja som tak objednala plavky,prisli mi male tak som dala kamoske a objednala sebe vacsie a doteraz ich nemam a peniaze aj eshop fuc
28. dec 2018
Nic take.Ochrana osobnych udajov.