Maminy,mali ste počas tehotenstva oslabený krčok? Ako prebiehalo tehotenstvo? Ďakujem
Ležala som v nemocke 4 mesiace. Pôrod bol v termíne lebo sa o nás dobre postarali
11. okt 2016
Maminy,mali ste počas tehotenstva oslabený krčok? Ako prebiehalo tehotenstvo? Ďakujem
Ležala som v nemocke 4 mesiace. Pôrod bol v termíne lebo sa o nás dobre postarali
Ano, lezala som od cca 25 tt a rodila predcasne v 35tt 😕