icon

Prišiel mi balíček detského oblečenia a neskutočný cigaretový smrad ide z toho oblečenia, myslíte, že sa ho zbavím opratím v prášku a aviváži alebo ho predtým ešte do niečoho namočiť,aby som da ho nadobro zbavila? Ďakujem za radu

avatar

Myslim, ze sa toho smradu zbavis, sudim podla toho, ze ked sme vonku opekali tak sme riadne nasmradli ale opratim bolo vsetko ok

21. okt 2018
avatar

Daj do prania aj ocot....

21. okt 2018
avatar

Myslím,že stačí iba oprať ako bežne peries...ja som chodievala z diskotéky smradľavá lebo sa tam fajcilo a stačilo vždy oprať...ale nechápem kto mohol dačo také poslať ,že sa nehanbil...

21. okt 2018
avatar
21. okt 2018
avatar

@nifee neverila by si,ale má vlastnú skupinu na FB,kde bežne predáva a to nechápem ani ja...

21. okt 2018
avatar

Staci bezne oprat. Moja mama je bohuzial dost silna fajciarka, ked prideme od nej, vzdy to citim na obleceni, na vlasoch a staci iba oprat.. a seba, deti a muza umyt 😉

21. okt 2018
avatar

Stačí iba oprat u nás u mami sa tiež dosť huli

21. okt 2018
avatar

Moji svokrovci tiež fajčia a keď je tam malý na prázdninách, vždy mu svokra vyperie oblecko a aj tak ho perem doma ešte raz, bo to proste cítiť, nemyslím si, že to naschvál poslala napachnute, stačí vyprať a je po zápachu

21. okt 2018