Prišiel mi balíček detského oblečenia a neskutočný cigaretový smrad ide z toho oblečenia, myslíte, že sa ho zbavím opratím v prášku a aviváži alebo ho predtým ešte do niečoho namočiť,aby som da ho nadobro zbavila? Ďakujem za radu
Daj do prania aj ocot....
Myslím,že stačí iba oprať ako bežne peries...ja som chodievala z diskotéky smradľavá lebo sa tam fajcilo a stačilo vždy oprať...ale nechápem kto mohol dačo také poslať ,že sa nehanbil...
@melinduska
@katarinakatka57 ďakujem🙂
Staci bezne oprat. Moja mama je bohuzial dost silna fajciarka, ked prideme od nej, vzdy to citim na obleceni, na vlasoch a staci iba oprat.. a seba, deti a muza umyt 😉
Stačí iba oprat u nás u mami sa tiež dosť huli
Moji svokrovci tiež fajčia a keď je tam malý na prázdninách, vždy mu svokra vyperie oblecko a aj tak ho perem doma ešte raz, bo to proste cítiť, nemyslím si, že to naschvál poslala napachnute, stačí vyprať a je po zápachu
Myslim, ze sa toho smradu zbavis, sudim podla toho, ze ked sme vonku opekali tak sme riadne nasmradli ale opratim bolo vsetko ok