#test_k2r Dnes som dopriala práčke relaxačný "kúpeľ" alebo očistnú kúru s týmto čističom práčky 3v1, ktorý prináša sviežosť a čistí všetky dôležité časti práčky, odstraňuje vodný kameň aj zvyšky pracieho prostriedku a aviváže. Ja som s výsledkom spokojná lebo práčka je určite čistejšia a tým je čistejšie aj prádlo 🙂
Moja sa tiez zanasa kde sa to da kupit ?
A odstranuje aj pach? Vycisti aj odtok pracky? Tiez ma zaujima kde sa to da kupit.
Ja pridavam do pracky vzdy deco octu...a je cistejsia a vyjde ma to lacnejsie...tiezsom kupovala cistice..ale teraz aj pradlo je cistejsie vyprane a bielsie su biele veci...ale je to len moj prispevok a skusenost
A jak si to prosim ta zistila ze je isto čistejšie??? To by ma zaujimalo
@nimax
@cema samozrejme aj pri farebnom aj bielom...a ako som zistila..? Periem biele obliecky ktore castym pranim s prachom zo slovenska sednu...a odkedy pridavam ocot je to stale pekne biele a farebne veci pekne drzia ferby..ale to je celkom vseobecne zname ze farebne veci pri octe nepustaju farby lebo voda nie je ,,tvrda,,
@jarhal Vyskúšam ďakujem ,, lebo ja som už z mojej práčky zúfalá,,,,
už som ju aj čistila kryštalickou sódou a octom , kúsok pomohlo ale chcem to zopakovať ešte raz,, nepoužívam agresívne aviváže príliž aromatické ale ten pach ktorý tvorí poslednú dobu práčka,,, sa mi už nepáči
a dávaš to kde , do nádobky kde sa dáva prach? alebo avivaž
Ďakujem ti
Ja na toto pouzivam tablety z Lidla. Nesmrdi pracka, ani odtok, vsetko ciste a pradlo po oprani jemnejsie.
@zuzu13487
@cema
aj aj ,lejem pred prachom inak by penil,namiesto avivaze tiez je pradlo jemnejsie a nesmrdi octom .padlo davam do susicky a tak roky neuzivam avivaz do pracky....samozrejme na niektore veci avivaz ano svetre pekne vonaju ale to su vecoi cob nesusim v susicke...inak avivazcv pracke len pretecie cez pradlo za par minut ale ak pradlo namovcim do avivaze je to aj citit intenzivnejsie a aj na dotyk ..pouzovam ju aj na podlahyobcas pretriem a prevonia cely dom..indukciu umyvam len octovou vodou nic sa mi lepsie neosvedcilo...
@kattie1982 skusime, dakujem za tip


ahoj,kde sa da kupit?