#test_k2r dnes som testovala vrecúško s bieliacim efektom a odstraňovačom škvŕn. Tento prípravok mi prišiel práve vhod,keďže som z vákuového vreca vybrala manželove tričká a vo vreci zožltli. Bez namáčania alebo predprania som ich dala do práčky spolu s týmto modrým obrúskom a výsledok vidíte na druhej fotke. S výsledkom som spokojná pretože prádlo je bielšie aj keď som neverila,že tieto tričká ešte vyperiem. Za mňa určite odporúčam 🙂
Odkial ??
Idealne je fotiť "pred" a "potom" pod rovnakým svetlom. Ta tma na prvej fotke skresluje ako to pradlo predtým naozaj vyzeralo.
@kalaninj videla som ho v DM drogérii,ale určite aj v iných väčších obchodných reťazcoch ho majú, ale na tieto škvrny som nemala možnosť vyskúšať
@catrina_s
@ivaivka78 prvá foto je v práčovni,kde je menej svetla preto som odfotila aj kancelársky papier pre porovnanie aké sú žlté, ale na tejto foto možno lepšie vidno 🙂
Takže to je papier. A ja som rozmýšľala ze co je to biele pod tým modrým obruskom 😀😀



môžem sa opýtať, kde sa dá kúpiť tento prípravok? A či odstraňuje aj škvrny ako káva, krv... či má len bieliaci účinok? ďakujem pekne.