Dievčatá, ideme do Prahy. môžem v múzeách platiť kartou? treba dopredu to rezervovať? alebo zaplatiť online? Ďakujem
Pekný výlet.... My ideme o týždeň.... Ja si nejakú čiastku aj zamieňam, ale pred 2 rokmi si pamätám, ze som platila kartou a hlavne uerášami.... A nezabudni, v hoteloch za každú noc získavas bod, ktorý mozes vždy použiť na nejaký vstup... Popýtaj sa...
12. apr 2022
mozes platit kartou aj ceskymi korunami, ale napr. mirakulum sme platili online, kvoli cene ktora bola o 2 € lacnejsia (do 10.4) ako je teraz
12. apr 2022
Ja ked idem do Prahy, neberiem ani cent cashu. Cely cas zijem len s kartou, vsade. Ci muzeum ci pivo.
12. apr 2022
@ninuuus áno....mrkni si kluci z Prahy..majú náučné príspevky na YouTube
12. apr 2022
Alebo si nainstaluj apku PID litacka a kup si listky cez nu
12. apr 2022

V národnom múzeu sme platili kartou, nebolo treba nič rezervovať, múzeum Franza Kafky - tam som platila v hotovosti, pretože som potrebovala minúť české peniaze 😀 ale myslím, že aj tam sa dalo kartou 🙂 Ostatné galérie a múzeá majú info aj na stránkach. Napríklad výstava keramiky a sôch Salvadora Dalího v enigme, tak tam som si lístky dokonca rezervovala online, ale dajú sa zakúpiť online aj vopred 🙂