Ahojte, keď chce ex napísať papier so svojou advokátkou, že prevezme z prace daňový bonus za minuly rok aj napriek tomu, že sme už spolu nežili a vraj mi ho dá, vsak to nebude v poriadku?
Písať môže čo chce, nemá nárok.
22. apr 2025
cehavuk
autorDopustili by sa teda oni daňového podvodu keby toto spravili?
22. apr 2025
Čo to je za advokátku keď nevie, že je to protiprávne? Tu mi niečo nesedí.
23. apr 2025
Ako mate nastavene zverenie deti? Ak su zverene tebe, nema narok.
23. apr 2025
Tento bol dobry😃ze s advokatkou😁
23. apr 2025
Je to stale nelegalne, nesplnil podmienky poberania