Žienky, sušim byliny na balkóne, dostal sa mi ale na ne ten blbý peľ, ktorý je teraz vsade vo vzduchu. Co teraz, vyhodiť???
ja by som to nevyhadzovala..
7. máj 2026
cehavuk
autorNechcem práveže vyhodiť, len sme elergicki na peľ 🙉
8. máj 2026
Žienky, sušim byliny na balkóne, dostal sa mi ale na ne ten blbý peľ, ktorý je teraz vsade vo vzduchu. Co teraz, vyhodiť???
ja by som to nevyhadzovala..
Nechcem práveže vyhodiť, len sme elergicki na peľ 🙉
....