icon

Žienky, sušim byliny na balkóne, dostal sa mi ale na ne ten blbý peľ, ktorý je teraz vsade vo vzduchu. Co teraz, vyhodiť???

avatar
cehavuk
autor

....

7. máj 2026
avatar

ja by som to nevyhadzovala..

7. máj 2026
avatar
cehavuk
autor

Nechcem práveže vyhodiť, len sme elergicki na peľ 🙉

8. máj 2026