
3 / 10
A už som vstal
aký je chutnučký 😀 a šikovný.
21. okt 2010
zlaty chlapcek. 🙂 vlasaty he🙂 nechces niekedy pokocikovat spolu?
5. nov 2010
ja byvam v Hazline to je zhruba 15km od BJ, ale chodim do mesta casto.
6. nov 2010
jej aký zlatunký chlapček 🙂 prajem vela zdravia a rodičom vela energie pri výchove 🙂
8. nov 2010
jeeeeej, ten je ale zlatučký, krásny chlapček 🙂