icon

36 dní,nohy mam jak balvany hruza co mam robit,pomooooooooooooooccccccccccc

avatar

vraj velmi pomoze na odvodnenie spravit si kupel v praslicke rolnej.....

15. júl 2010
avatar

@katkaxx Dakujem za radu vyskusam :O)

16. júl 2010
avatar

dnes mi kamaratka povedala ze jej lekar predpisal nejake lieky na odvodnenie aj ja sa chcem na to opytat mojho docyho tiez mam nohy ako slon...

17. júl 2010
avatar

@parinka a je mozne pit caj na odvodnenie ak si tehotna nie je stym nejaky problem?Ak zistis od lekarky co a jak daj mi vediet dik

17. júl 2010
avatar

@katkaxx Ahoj vyskusala som uz 2 krat a je to lepsie sice neodpuchla upne ale uz nieje az taka velka.Dakujem za radu 🙂

21. júl 2010