icon

Tobiasko k nam prisiel rano 19.8 o 4.15 a mal vahu 3,30 a 52 cm

avatar

gratulujem,malinky je nadhernucky 🙂

25. aug 2010
avatar

Dakujeme

25. aug 2010
avatar

blahoželám. je krásny. prajem mu veľa mliečka, veľa sťastia a veľa úspechov pri učení sa sedieť, prvých krôčkov a podobne.

25. aug 2010
avatar

@chantal21
Moja, gratulujeme Vám.. asi som zaspala.. 😉

19. sep 2010
avatar

Dakujeme !!!

19. sep 2010