A obvod nohavic odmerany klasickym,krajcirskym metrom je okolko vacsi?
@niekto2hy To neviem. Az tak som sa nestudovala 😂
@charliee1980 Lebo cislo nemusi znamenat nic.
A obvod nohavic odmerany klasickym,krajcirskym metrom je okolko vacsi?