Tato zima bola ku mne kruta 😂😭😭😭 Dnes som si musela kupit troje rifli o dve cisla vacsie 🤔🤦🏽♀️🙇🏽♀️
A obvod nohavic odmerany klasickym,krajcirskym metrom je okolko vacsi?
@niekto2hy To neviem. Az tak som sa nestudovala 😂
@charliee1980 Lebo cislo nemusi znamenat nic.
A obvod nohavic odmerany klasickym,krajcirskym metrom je okolko vacsi?