My máme dyson V8 a v živote som lepší vysávač v ruke nedržala. Neviem ho síce porovnať konkrétne s tým druhým čo tu máte, mali sme od Electrolux iný tyčový, ale to bolo nič oproti dysonu. Ja ho chválim kadiaľ chodím. Dokonca som kúpila na Ali rôzne koncovky
urcite dyson 8 je perfektny a to som tych vysavacoc poskusala habadej🤣urcite neolutujes
Dyson u mna naj pomocnik. Lahky a pouzivam cez cely den na vsetko.
Ja tuším na Alza, ale s reklamáciou neporadim, nereklamovala som, nebol problém žiadny.
@charlieta jednoznacne dyson. Kupovali sme v10 absolute a asi tam kde bol najlacnejsi 🙂 a reklamovat nebol dovod, takze nad tym som sa ani nezamyslala kedze mi ho tu baby vychvalili ze im funguje uz roky ;)
Dyson je top..máme v dome na každom poschodi....môj každodenny pomocník
Dyson je naj .
Dyson je fakt dobrá znacka dcérka ma kufrík fén a príslušenstvo na vlasy ,tento rok jej chcem dokúpiť ešte aj žehličku a čo som videla tak aj čistička vzduchu je super
ja mam dyson, mama ma elektrolux taky ten co sa kupoval v tesco za body a doplatok a je ovela lepsi, lepsie ide pod nabytok, taha rovnako dobre a hlavne nemusi cely cas vysavania drzat tlacitko zapnutia.
mam tusim 6 velmi dlho a stale dobre vysava.
my máme tento elctrolux, fakt dobre tahá, ani vlasy sa nenamotávajú na kefe, ale je ťažší, mne to nevadí, už som si zvykla
Dievčatá, po akej dlhej dobe treba meniť/ ste menili filtre v dyson?
Ja som filter este nemenila. Neviem teda ci v8 ma rovnaky ako v10. Ale ten co mam ja tak raz za cas umyjem pod tecucou vodou a je stale ok. Vysvac mame 2 roky
Tak ženy Dyson je na ceste 🙂 Chcela by som sa Vám poďakovať,že ste mi pomohli sa rozhodnúť no inštinkt má predsa vôbec nesklamal🙂 Ďakujem ste poklad 🤗
@charlieta ja odkedy mam Dyson rada vysavam 🙂 nelutujem ani euro co sme donho dali. Verim ze budes spokojna aj Ty. 👍🏻
@michaela175 už sa naň neviem dočkať 🤗
@charlieta ahoj, no co uz si vysavala? 🙂
@michaela175 žiaľ ešte nie vraj dodanie môže byt oneskorene :(
@charlieta tak daj potom vediet, som zvedava 🙂
Baby tak už mi došiel posledná otázka keby ste mi poslali foto v akej výške máte Dyson ? 🙂 myslím na stene
@charlieta Cca 1,5m od zeme. Ja som nizka, tak aby sa mi dobre vytahoval
@michaela175 no je to skvelý pomocník 🥰 neviem ho síce porovnať s inými pretože je to môj prvý,ale dúfam že ostanem už len pri značke vysávačov jedine Dyson🙏
@michaela175
@natalka13
@brunet89
Mozete mi kocky prosim napisat, ci je potrebne pri vysavani drzat stale tlacitko? Ak ano..nie je to obmedzujuce? (Dyson)
@melonik7 ahoj, ano je to potrebne, uz to beriem automaticky a tlacitko je vlastne pod rukovätou takze si to ani neuvedomujem ze to drzim pri vysavani



Mám dyson 8 a dokonca aj teraz novší dyson 10..ale vždy keď mám po ruke 8 tak siahnem na ten..je to skratka super stroj aj po rokoch