Toto je môj sen 😉
no teda....super❤
Parádny,to máš v dome?
Tak to už áno 👍
@lusyc @mirkamiro0809 @emili162 @anastazia5 @kopeccc Ďakujem veľmi pekne za pochválu 😊 Celý šatník som si navrhovala sama a som na seba pyšná 🥹☺️ Šatník sa nachádza v domčeku a tiež aj postupne druhé kúsky budem pridávať na inšpiráciu ☺️ 🙂
Šupa mega👍👍👍✅
@charlieta teším sa 👍
Velmi pekne, aj velmi dobre rozvrhnute 👌👍 Len z vlastnej skusenosti, by som uz takyto otvoreny satnik (kvoli prachu) nechcela 🙈
Wau
Aj ja mam jednu izbu na šatník. Naj vec v našom dome...teraz prerábame ale šatník ostáva a bude sa tiež reorganizovať😀
Šatník je super vec 😊 ja som na šatník vyčlenila najmenšiu izbu v dome má 12 metrov štvorcových, je to taká moja oáza relaxu 😁 nedám na to dopustiť, hlavne sa mi páči, že nemáme nikde skrine. Jedine dcéra v izbe ma skriňu,aby mala svoje veci po ruke ale ostatné veci sú iba v šatníku. Šatník je strašne super časť domu, ak je na to priestor 😊 ... máš ho krásne navrhnutý 😊




Gratulujem, krasa!