Dobrý deň prajem, ospravedlňujem sa ak to sem nepatrí ale možno mi pomôžete 🙏🙏🙏 písala som už aj do skupín svadba ale nie sú aktívne posledný príspevok bol pridaný minuly rok a je to nejaké zvláštne.🫣
Chcela by som sa opýtať či náhodou neviete či sa dá spraviť cirkevny obrad v kaplnke ….chcem sa to opýtať farára ale nechcem vyzerať pred ním trápne tak či sa tu nenajde niekto kto takýto obrad absolvoval teda cirkevný v kaplnke . Ďakujem
Da sa, robia sa tak napriklad aj na Strecne, v kaplnke
Musis mat povolenie biskupa.
Pokial je to kaplnka s oltarom, svatostánkem, nemal by být problem a Vobec sa nehanbi spytat knaza
Je to v pohode otázka, záleží od kaplnky. Takze spytaj sa 🙂
Skupina funguje, ale malo. Pretože bez urážky, viac s lepšie funguje stránka Moja svadba.
Mmch.som ti tam napisala
Dámy ďakujem pekne za každú odpoved 🙏 vážim si to úplne ste má podporili dakujem ♥️ veľké ♥️ posielam ☺️
Ak je to vysvatene miesto, tak ano. Robia sa tam aj omse pri nejakych prilezitostiach?