icon

Dobrý deň prajem, ospravedlňujem sa ak to sem nepatrí ale možno mi pomôžete 🙏🙏🙏 písala som už aj do skupín svadba ale nie sú aktívne posledný príspevok bol pridaný minuly rok a je to nejaké zvláštne.🫣
Chcela by som sa opýtať či náhodou neviete či sa dá spraviť cirkevny obrad v kaplnke ….chcem sa to opýtať farára ale nechcem vyzerať pred ním trápne tak či sa tu nenajde niekto kto takýto obrad absolvoval teda cirkevný v kaplnke . Ďakujem

avatar

Ak je to vysvatene miesto, tak ano. Robia sa tam aj omse pri nejakych prilezitostiach?

20. nov 2023
avatar

Da sa, robia sa tak napriklad aj na Strecne, v kaplnke

20. nov 2023
avatar

Musis mat povolenie biskupa.

20. nov 2023
avatar

Pokial je to kaplnka s oltarom, svatostánkem, nemal by být problem a Vobec sa nehanbi spytat knaza

20. nov 2023
avatar

Je to v pohode otázka, záleží od kaplnky. Takze spytaj sa 🙂

20. nov 2023
avatar

Skupina funguje, ale malo. Pretože bez urážky, viac s lepšie funguje stránka Moja svadba.
Mmch.som ti tam napisala

20. nov 2023
avatar

Dámy ďakujem pekne za každú odpoved 🙏 vážim si to úplne ste má podporili dakujem ♥️ veľké ♥️ posielam ☺️

20. nov 2023
avatar

@kk77 áno robia sa tam omše tak asi by to nemal byt problém však

20. nov 2023
avatar

@natalka13 prečo ?

20. nov 2023
avatar

@charlieta ja si myslim, ze v tom pripade tam nevidim problem, uz len zalezi od konkretneho farara, ci pride a urobi vam obrad.

20. nov 2023