zienky uz ste sadili semiacka? naprikla rajciny na priesady?
Papriky pred troma tyzdnami, paradajky sa chystam dnes
Papriky, chilly a cibulu uz ajo. Paradajky budem teraz
Papriky pred mesiacom a paradajky predvcerom.
papriky sa sadia koncom januára, zeler tak isto, pór sadil mm min. týždeň aj kaleráby ...parad. máš ešte troška času - ale môžeš už aj dnes...
Okrem toho por som sadila s paprikami. Kalerab pred tyzdnom. Zeler nejdem sadit (ten sa sadi v januari) tam mi priesady nikdy nenarastu pekne, tie kupujem v maji na trhu.
Ja tento rok plánujem len paradajky predpestovať a chystám sa ich sadiť tento týždeň.
Papriku mama sadila kncom januara..ta rastie pomaly na rozdiel od paradajok..paradajky pred tyzdnom
papriky, paradajky ( cherry, koktejlove a klasicke ) a jahody som sadila koncom februara. Tento tyzden sa chystam na dalsie semienka.
Minulý rok som sadila 1. apríla a úrodu sme zbierali až do októbra-papriky som mala nádherné a veľa ich bolo,paradajky detto. Tento rok ešte nemám ani semienka ale snáď do konca týždňa zasadim.
Kamarátka už má rajčiny aj papriky pár cm vyrastene