To kam zmizla kolónia "kam som prispela" čo bola pri upozorneniach? Ja ju potrebujeeeeeem😨
to je o nicom toto.Aj ja som to vyuzivala 😒
@jarmila2010 to nie je to isté☹
@majadom neviem..ja zase pouzivam,iba to...
Aj ja som to používala.. asi to už nevrátia :-/
A mne uz druhy den vypisuje ze stranka neexistuje ked si kliknem na upozornenia...svieti mi tam 5 a neda sa mi to otvorit...do kedy este
@jarmila2010 ale to zobrazuje len to, kde som prispela tu na ploche, ale nie v skupinách. Mne ide hlavne o tie skupiny. Lebo v skupinách s aukciami keď prihodím k viacerým príspevkom, tak už ich ťažko nájsť bez tej zázračnej kolónky a tým pádom si to neviem odsledovat...😢
@chlucka neviem,kto ma tieto technicke veci na starosti..skusit napisat adminom..im nedochadzaju niekt.suvislosti...vidiet to ,uz tu zrusili viac dobrych veci...
@jajka.20 aj mne strasne dlho trva,nez sa mi zobrazia
vlavo v prehlade mas..pod "novinky"