icon

Ahoj, žienky prosím Vás ktorá ste to riešila alebo pracujete ako geodet a stretla ste sa s tým. U nás sú pozemkové úpravy, mám viac podielov na rôznych parcelách no chcela by som aby mi to zlúčili do jednej ale do jednej tej ktorú aktívne obhospodarujem, celkovú výmeru mám 2076m2 a parcela na ktorej hospodarim má len 1512m2 čiže vymerov by sa to dalo. Potrebujem od vás poradiť ako formulovať žiadosť a či tú žiadosť mám poslať projektantom alebo na odbor pozemky a lesy ďakujem.