icon
avatar
cibka89
Správa bola zmenená    22. máj 2017    

Prosím vás keď mi končí predĺžená rodičovská v júni treba to hlásiť niekde na úrade alebo sociálke

avatar

Na úrade práce vtedy ak chceš ísť do evidencie inak nie

22. máj 2017
avatar
cibka89
autor

@arwizu takže ak pracujem už netreba nikde nič nahlásiť

23. máj 2017
avatar

@cibka89 nie netreba nic

23. máj 2017
avatar
cibka89
autor

@arwizu ďakujem

23. máj 2017