icon

Ahoj obiednavali ste si niekedy nieco zo stranky dr.max???ak hej ako dlho trvalo kym vam to doslo?diki

avatar

asi tyzden

11. nov 2015
avatar
cica120
autor

@daja0760 dost pretoze tam pisu ze den alebo dva tak sa mi to zda divne ze mo este nic nedoslo

11. nov 2015
avatar

ja som objednávala a do 2 dní som to mala doma 🙂

11. nov 2015
avatar

Presne za tyzden

11. nov 2015
avatar

@cica120 ked maju veci skladom, odoslu Ti ich hned. takze za 2-3 dni ich mas. Ale samozrejme vsetko skladom nemaju. Ja mam tiez urobenu objednavku, pred 3 dnami, asi 8 veci, a este sa neozvali.

11. nov 2015
avatar

V piatok som objednavala a včera mi došlo.

11. nov 2015