icon

Baby mam taky problem mala som pozitivny tehotensky test a teraz som zacala krvacat co to znamena???moze test klamat?

avatar

Mohlo ist o biochemicke tehotenstvo..

14. nov 2015
avatar

ahoj,mozes byt kludne tehotna,ja som krvacala asi do 4 mesiaca...

14. nov 2015
avatar
cica120
autor

@anelehka a kolko ti to meskalo kym si sla k dr?

14. nov 2015
avatar

Jaaj pockaj, ale ak myslis ten pozitivny test ten, co mas dole v prispevku.. tak ten podla mna pozitivny nieje.. Pozitivny je az ked ma jasnu ciarku, dovtedy su to vzdy len dohady.. Takze nakoniec to moze byt len normalny menzes bez tehotenstva, a ten "duch" na teste moze byt len kanalik..

14. nov 2015
avatar
cica120
autor

@naoi ok sak uvidime ;)

14. nov 2015
avatar

@cica120 asi tak 3 tyzdne ...

14. nov 2015
avatar

@cica120 drzimn palce 🙂

14. nov 2015
avatar

Aj ja si myslim, ze nie je pozitivny...

14. nov 2015
avatar
cica120
autor

@anelehka neviem co robit pockam ci mi to bude pokracovat a podla toho sa rozhodnen

14. nov 2015
avatar

No necakala by som,isla by som na pohotovost s tym,ze si mala "pozi."test a zacala si krvacat,no este si nebola u dokiho,tak si si neni ista ci si alebo niesi tehotna,urcite ta vysetria a budes kludnejsia,v pondelok uz moze byt neskoro.

14. nov 2015
avatar

@cica120 moze sa jednat o biochemicke tehotenstvo.

14. nov 2015
avatar
cica120
autor

@janesa1984 neviem co to znamena

14. nov 2015
avatar

@cica120 ten test podla mna pozitivny je. Sice slaby ale je. Cize nejake hcg v moci mas. Ale mozno sa vajko zle uchytilo a odchadza. Tazko povedat. Treba ist na pohotovost. Zoberu krv a skontroluju hladinu hcg.

14. nov 2015
avatar
cica120
autor

@janesa1984 no ono ma boli aj brucho ...problem je ze sa nemam ako dostat na pohotovost :(

14. nov 2015
avatar

@cica120 nuž tak iba vyčkať. Toto sa stáva že sa vajko neudrží. Ked sa ti bude dať tak čím skôr lekár. Držím palce

14. nov 2015
avatar
cica120
autor

@janesa1984 pockam... Myslis ze si mozem dat tabletku od bolesti brucha???

14. nov 2015
avatar

@cica120 tak ja bych si nedávala. Ešte krvácaš? Ráno si sprav další test

14. nov 2015
avatar
cica120
autor

@janesa1984 teraz uz skoro nic uplne bleda krv ako voda... takze robila som test druhy ale druha ciarka uplne slaba a na tom prvom teste je to plusko silnejsie ako predtym...

14. nov 2015
avatar

@cica120 urob z ranného moču

14. nov 2015