Mam taku otazku ale nechcem to davat do fora lebo zas tam bude niekto komu bude vadit ro co sa pytam. Rpbila som si tehotensky test a mala som tam slabu druhu ciarku a teraz som bola na wc a nasla som si troska krvi moze to nieco znamenat?sicr som uz raz tehotna bola ale s tymto som sa nestretla.dakujem
Slabá druhá čiarka znamená tehu 🙂 skus pre istotu ešte jeden 😉 ta krv môže znamenať hocičo to sa ťažko dá určiť čim to mohlo byť
je viacero moznosti...meska ti? mozno si ju dostala ,ale napriek tomu si stale tehu...alebo si ju dostala a tehu je koniec...alebo si ju nedostala vobec ,ale je to len hematom,ktory sa ti nevstrebal ,ale dostal von
@katarina1984 ja ju mam este len dostat za par dni
@lenka0110 dakujem;))))
Neuveris ale to iste ha dnes..... Som zvedava
Môj dr. by ti povedal, že si nemáš ocikávať paličku, lebo sú potom z toho ženy smutné. Stáva sa, že je vačok bez plodu, či mimomaternicové, ktoré tiež ukážu pozitívny test, no telo sa s nimi vysporiada "menštruáciou". A potom sú normálne tehotenstvá, počas ktorých ženy prvé mesiace krvácajú a tehotenstvo pokračuje ďalej. V pondelok skoč na kontrolu a budeš vedieť, čo na naozaj deje
Môže ísť o uhniezdenie vajička v maternici.