icon

Mam taku otazku ale nechcem to davat do fora lebo zas tam bude niekto komu bude vadit ro co sa pytam. Rpbila som si tehotensky test a mala som tam slabu druhu ciarku a teraz som bola na wc a nasla som si troska krvi moze to nieco znamenat?sicr som uz raz tehotna bola ale s tymto som sa nestretla.dakujem

avatar

Môže ísť o uhniezdenie vajička v maternici.

7. nov 2015
avatar

Slabá druhá čiarka znamená tehu 🙂 skus pre istotu ešte jeden 😉 ta krv môže znamenať hocičo to sa ťažko dá určiť čim to mohlo byť

7. nov 2015
avatar
cica120
autor

@maja170 dakujem 🙂 bojim sa lebo som sa natahovala dnes dost ..
@lenka0110

7. nov 2015
avatar
cica120
autor

@lenka0110 sak prave ale bola to troska uvidime ci sa spusti viac ci nie

7. nov 2015
avatar

je viacero moznosti...meska ti? mozno si ju dostala ,ale napriek tomu si stale tehu...alebo si ju dostala a tehu je koniec...alebo si ju nedostala vobec ,ale je to len hematom,ktory sa ti nevstrebal ,ale dostal von

7. nov 2015
avatar

@cica120 no držím palce nech je to tak ako chceš 🙂

7. nov 2015
avatar
cica120
autor

@katarina1984 ja ju mam este len dostat za par dni
@lenka0110 dakujem;))))

7. nov 2015
avatar

Neuveris ale to iste ha dnes..... Som zvedava

7. nov 2015
avatar

@cica120 Ja som to mala na začiatku obidvoch tehu,ale tá krv bola tmavšia ako pri menzese.Tak silno držím prsty.🙂

7. nov 2015
avatar

Môj dr. by ti povedal, že si nemáš ocikávať paličku, lebo sú potom z toho ženy smutné. Stáva sa, že je vačok bez plodu, či mimomaternicové, ktoré tiež ukážu pozitívny test, no telo sa s nimi vysporiada "menštruáciou". A potom sú normálne tehotenstvá, počas ktorých ženy prvé mesiace krvácajú a tehotenstvo pokračuje ďalej. V pondelok skoč na kontrolu a budeš vedieť, čo na naozaj deje

7. nov 2015
avatar
7. nov 2015
avatar
cica120
autor

@wieruska1 drzim palce🙂
@8853 musim sa obiednat neviem ci ma zoberie hned

7. nov 2015
avatar

@cica120 drzim tiez ..... Ja uz ba sebe vidim aj priznaky co neexistuju.... A na tom teste to bol skor duch ale tak snad

7. nov 2015
avatar
cica120
autor

@wieruska1 ja tiez ale nechcem si robit zbytocnu nadej ...snad sa nam to podari;))) pptom daj vediet ;)

7. nov 2015
avatar

@cica120 oni si väčšinou dávajú rezervu týždeň, dva po mrche, aby aj na sone bolo niečo vidno. Teraz čítam, že ešte nemešká. Tak držím palce, aby ani neprišla

7. nov 2015
avatar
cica120
autor

@8853 dakujem;)

7. nov 2015