icon

Videli ste to teraz v tel.novinach?co ta krava ciganska porpdila babo vonku a prehodila ho k susedom za plot a ono tam este plakalo???normalne mi je do placu ked to tam opisoval akysi chlap ze este si tam lezkalo s rukami pod hlavickou:((((zabila by som ju!!!!!!

avatar
Komentár bol odstránený
avatar
3. nov 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

a pes tomu babatku este kusok z ruky odtrhol :( zumpa jedna este bude aj popierat!!

3. nov 2015
avatar
cica120
autor

Hovorim jebat vedela a niaka krava ciganska tam bude hovorit zr ona nevedela ze je tehotna!!!!bozeee chudaa babetko :((((

3. nov 2015
avatar

To babatko neprezilo??

3. nov 2015
avatar

@mstuskovamamina nie :( ja som to mala uz poobede v statuse :(

3. nov 2015
avatar

@titkovamiriam. Ach ☹ ☹ ako toto niekto dokaze urobit ☹ ☹

3. nov 2015
avatar

@mstuskovamamina ja mam tri deti,prveho som mala v 19-tich takze nechapem...

3. nov 2015
avatar
cica120
autor

@titkovamiriam ja tak isto a bola som cela stastna!! Ved mne je luto len ked sa moj maly buchne a nedokazala by som mu ublizit!!!! Za toto by som jej urobila to iste co ona jemu nech trpi!!! 9mesiacov ho nosila pod srdcom a teraz toto:(((

3. nov 2015
avatar

Chamrad jedna :( taketo hnusy maju deti a tie co chcu sa trapia :(

3. nov 2015