claudia821
6. mar 2012
My BaBy
A takto rastiemoja kvetinka v 13-tom týždni...
claudia821
autorMalá Fazulka...xixixi.. :o)
8. mar 2012
Ahoj Klaudia! Toto dieťatko je darom pre Teba 🙂), ver mi.
11. mar 2012
My BaBy
A takto rastiemoja kvetinka v 13-tom týždni...
Malá Fazulka...xixixi.. :o)
Ahoj Klaudia! Toto dieťatko je darom pre Teba 🙂), ver mi.
Pozri kto to hovorí......to už som v 13-tom týždni?