icon
1 / 1
avatar

Poprosím receptík😉

11. okt 2016
avatar

Aj ja sa hlasim

11. okt 2016
avatar

Ja si prosim 🙂dakujem pekne vyzera mnamkovo 🙂

11. okt 2016
avatar

Jaaaa si prosim 🙂

11. okt 2016
avatar

Ja tiez, dakujem 😉

11. okt 2016
avatar

aj mne mozes

11. okt 2016
avatar

Aj jaaaa 😊

11. okt 2016
avatar

Mňaaaaam najlepší koláč na svete

11. okt 2016
avatar

Môj obľúbený, poteším sa receptu, pre porovnanie rada vyskúšam aj ten tvoj 🙂

11. okt 2016
avatar

Aj ja prosim recept

11. okt 2016
avatar

Páči sa;) my sme ho doma spratali na počkanie... zajtra pečiem znova 😋

11. okt 2016
avatar

Pred pečením posypať posekanými orechami...

11. okt 2016
avatar

@clementine11 ja mám tento recept od babky už dlhé roky,zvyknem ešte do cesta trošku mlieka pridať.Je to ten naj...recept jabĺčkový,díky za podnet,cez víkend ho urobím.

11. okt 2016
avatar

Jaaaá🙋🙋🙋🙋🙋

11. okt 2016
avatar

Aha už vidím že už tu je 😀😀😀😀

11. okt 2016
avatar

@clementine11 je to super recept a nadherne prevedenie...ja ho zvyknem robit velmi casto....aj s mriezkami,akurat neposypavam orechami,ale vyskusam nabuduce....aaa ja ho zvyknem robit aj z polohrubej muky a je to take ine

11. okt 2016
avatar

Jej, pekny sa ti podaril - moj oblubeny :0)

11. okt 2016
avatar

Krasne to mas 👍👍👍

11. okt 2016