Aj ja sa hlasim
Ja si prosim 🙂dakujem pekne vyzera mnamkovo 🙂
Jaaaa si prosim 🙂
Ja tiez, dakujem 😉
aj mne mozes
Aj jaaaa 😊
Mňaaaaam najlepší koláč na svete
Môj obľúbený, poteším sa receptu, pre porovnanie rada vyskúšam aj ten tvoj 🙂
Aj ja prosim recept
Páči sa;) my sme ho doma spratali na počkanie... zajtra pečiem znova 😋
Pred pečením posypať posekanými orechami...
@clementine11 ja mám tento recept od babky už dlhé roky,zvyknem ešte do cesta trošku mlieka pridať.Je to ten naj...recept jabĺčkový,díky za podnet,cez víkend ho urobím.
Jaaaá🙋🙋🙋🙋🙋
Aha už vidím že už tu je 😀😀😀😀
@clementine11 je to super recept a nadherne prevedenie...ja ho zvyknem robit velmi casto....aj s mriezkami,akurat neposypavam orechami,ale vyskusam nabuduce....aaa ja ho zvyknem robit aj z polohrubej muky a je to take ine
Jej, pekny sa ti podaril - moj oblubeny :0)
Krasne to mas 👍👍👍


Poprosím receptík😉