icon

Kolegynkina Natinka si k meninám želala elzovú tortičku a kinderko...😋🙈😂🔝škoda, že sa nedá odfotiť, ako sa krásne trbliece...😳

avatar

Woooow

8. okt 2016
avatar

Nadhera, moja by sa zblaznila od radosti

8. okt 2016
avatar

Ahoj, prosim ta kde kupujes tie lizatka?

24. okt 2016
avatar

@heninr nekupujem, vyrábam si 🙂

24. okt 2016
avatar

Si sikula🙂

24. okt 2016