icon
1 / 1
avatar

Wau, aj tato je krasna. Uz sa tesim na tu nasu 🙂

9. okt 2016
avatar

Wow ja nemam slov 🙂 co torta to mi pada sanka 🙂 nadhera

9. okt 2016
avatar

Mozem sa opytat co stoji takato torticka?nadherna

9. okt 2016
avatar

Prosím, čím poťahuješ tortu, nenamokne od ovocia?

11. okt 2016
avatar

@natalkaa2011 ja nerobím poťahované torty.. na vrchu je zafarbená čokoláda

11. okt 2016
avatar

aj postavičky sú z čokolády? a ako to ovocie? nejako ho upravuješ, sprejuješ, aby bolo pekné stále?

@clementine11

11. okt 2016