Wow ja nemam slov 🙂 co torta to mi pada sanka 🙂 nadhera
9. okt 2016
Mozem sa opytat co stoji takato torticka?nadherna
9. okt 2016
Prosím, čím poťahuješ tortu, nenamokne od ovocia?
11. okt 2016
clementine11
autor@natalkaa2011 ja nerobím poťahované torty.. na vrchu je zafarbená čokoláda
11. okt 2016
aj postavičky sú z čokolády? a ako to ovocie? nejako ho upravuješ, sprejuješ, aby bolo pekné stále?
11. okt 2016

Wau, aj tato je krasna. Uz sa tesim na tu nasu 🙂