Poraďte prosím niečo účinné od bolesti pri ms, panadol na mňa akosi nefunguje. 🙈
Algifen kv.
22. apr 2026
Algifen
22. apr 2026
2ks Nalgesin S
22. apr 2026
Za mna.
22. apr 2026
mne Panadol nikdy nezabral na bolesť, len na teplotu, ja som si dávala Ibuprofen alebo Voltaren
22. apr 2026
algifen kvapky
22. apr 2026
Uvádzate dosť silné liečivá ...pozor zamyslieť sa nie sú to lentilky .Každý mesiac uzivat veľmi by som zvažila.
22. apr 2026
Nospa uvoľňuje svaly hladkého svalstva
22. apr 2026
u mna jedine cetalgen zaberie.
23. apr 2026

Za mňa jedine Flector len je na predpis