Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  consuelle
  21. jún 2018    Čítané 156x

  Príjemné prekvapenie

  Kde bolo - tam bolo, prišiel pekný kuriér a priniesol mi Booster Mineral89... Ale pekne po poriadku 🙂

  Pekná správička, ktorá ma potešila pred pár dňami bola kozmetická - a to, že som vyhrala testovanie Booster mineral 89 od Vichy. Vravím si výborne, to prišlo vhod, pretože po reklamách na booster, som bola rozhodnutá kúpiť si ho a vyskúšať na svojej pleti, s ktorou to nie je až také idylické.

  Moja pleť trpí nedostatkom vody, napriek tomu, že pitný režim mám zodpovedný, mám ju suchú, na nose občas po čistení šupinky, zároveň sa mi stále tvoria vyrážky a to pravidelne. Nie je to žiadna hrôza, ktorá vyžaduje lekára, ale hormonálne výkyvy robia svoje. Preto dobre zvažujem, čo ponúknem svojej pleti. Musím priznať, že sa mi veľmi páčilo balenie Booster Mineral 89. Je v skle, má farebne pútavý dizajn ,modrá až tmavá tyrkysová farba flakónu sa postupne mení do priesvitnej čírej farby a pôsobí luxusne a čisto. Gélové zloženie s bublinkami je už len bodka pre oko 🙂

  Vieme, že vizuálne krásne, nemusí byť aj dobré a príjemné, takže som bola zvedavá, čo na booster povie moja pleť. Začala som večerom, nedala som si svoj obvyklý nočný krém, ale len booster... Chcela som vediet ako pleť zareaguje a nechcela som kombinovať... 

  Mineral 89 ma prekvapil, gélovité zloženie sa nelepilo, čo vedia často gély robiť, ľahké zloženie, dobre roztierateľné a pomerne rýchlo sa aj vstrebal do pokožky. Očakávala som pnutie, myslela som si, že to mojej pleti stačiť nebude a bude žiadať ešte krém. Na moje prekvapenie nestalo sa, až ráno som si uvedomila, že pleť suchú nemám. Ráno som klasicky ošetrila pleť a opäť použila len booster a po vstrebaní do pokožky som použila make-up... Stačilo. To sa za dva týždne používania nezmenilo. 

  Určite zvažujem dokúpiť nejaký ľahký krém Vichy. Booster nemá žiadnu parfumáciu, takže s krémom sa môže s kombinovať a vône sa nebudú nijako prebíjať, čo sa mi veľmi páči, pretože nemám rada krémy, ktoré majú vôňu ako parfém. 

  Môj problém, čo sa týka akné však nevyriešil, nezaznamenala som žiadne zlepšenie, alebo rýchlejšie zahojenie. Pokožka pôsobí však vyživenejšia a teším sa na nanášanie boostra, cítim, že pleť mam takú sviežu - nie suchú, ľahká textúra a ako som spomínala za krátky čas môžem riešiť nanášanie make-upu. Okrem toho medzi obočím mám hlbšiu vrásku a musím uznať, že sa zjemnila, uvedomila som si to práve pri nanášaní make-upu, kedy ju mám problém zakryť a tam vidím viditeľné zlepšenie. Páčilo by sa mi, keby vznikol aj krém z radu Mineral 89. Prípadne očný krém, pretože booster nieje vhodný na celú tvár... Respektíve nie na očné okolie. 


  Za seba Booster Minera l89 odporúčam a hodnotím pozitívne.

  Vyhovuje mi.