crazy1
25. feb 2018
80 

Môj relaxačný, viac ako, týždeň s dm

Začalo to napísaním príspevku pod výzvu a pokračuje do dnes. Áno vybrali ma na testovanie produktov z dm. Uff to bolo radosti 🙂 Netrpezlivo som čakala kuriéra. Samozrejme najväčšiu radosť z rozbalovania mali ako vždy moje dve ratolesti🙂)

Všetko sme povykladali a dôkladne preštudovali. Našli sme:

Pre krásu:

• Balea Med Ultra Sensitive denný krém
• Balea Wellness 7-dňová kúra pre žiarivú a sviežu pleť
• Balea balzam na pery 
Pre zdravie:

• DAS gesunde PLUS bylinkový čaj s príchuťou lapacha, echinacey a mäty 
• DAS gesunde PLUS kapsuly na pleť s kyselinou hyalurónovou 
• DAS gesunde PLUS Vital komplex na vlasy 
• DAS gesunde PLUS kúra s vitamínom B12 
Pre starostlivosť a pokožku:

• Babylove krém do nepriaznivého počasia s hamamelom a pantenolom
• Alverde intenzívny krém na ruky
• Alverde telové mlieko s mandľou
• Balea vitalizujúci šampón 
• Balea pena do kúpeľa

A testovanie začalo:

Ako prvý sme vyskúšali  Balea balzam na pery. Dcérka Lili (3,5  má celú zimu veľmi vysušené a popraskané pery. A čím je vačšia zima tým je to horšie. Naozaj sme vyskúšali množstvo rôznych balzamov ale ani jeden jej nepomohol, aj keď sme natierali niekoľkokrát do dňa. Takže sme nemali také veľké očakávania, priznám sa že som skôr rátala, že ho prihodím na kopu k ostatným. :( Ale nakoniec som bola milo prekvapená!! 

Už po 3 dni bola vidieť zmena. Po týždni ho vytiahneme len ráno keď odchádzame z domu do škôlky inak nie je potrebný.  Takže za mňa 1*.

Balea Wellness 7-dňová kúra pre žiarivú a sviežu pleť.  Moja každovečerná starostlivosť o pleť zahŕňa, vyčistenie pleti (ako inak Balea micelárnym gélom) , nanesenie nočného krému a raz za týždeň si dám masku. Ku kozmetičke nechodím. Pri domácich prácach, zamestnaní, 2 deťoch a manželovi je môj kozmetický salón naša kúpeľňa. Veď to poznáte. 🙂 Preto bolo viac ako potešujúce keď som si čítala o tejto 7 dňovej kúre. Naozaj som dodržala 7 dní a každý deň som si poctivo predĺžila svoj pobyt v "kúpeloch" o 2 minúty🙂 

Trochu som sa na začiatku zľakla,  lebo tie ampulky vyzarali veľmi medicínsky. No nakoniec bola ich aplikácia viac ako jednoduchá a ešte aj príjemná. Najviac mi vyhovovali ampulky pre 5 a 6 deň , ktoré boli olejového charakteru a naozaj mi veľmi upokojili pleť.  Už som si bola v dm kúpiť dalšiu kúru, ktorú budem aplikovať v polovici marca.

Po  nanesení obsahu ampulky sa má požiť bežný krém. Ako na potvoru sa mi môj nočný z dm minul asi na 2 deň používania kúry, a tak som hneď siahla po  Balea Med Ultra Sensitive denný krém, ktorý bol súčasťou testovacieho balíku. A som rada. Krém je ľahký a príjemne vonia, vôbec mi nezaťažil pleť a môžem čestne prehlásiť , že po ukončení kúry s použitím Balea Med Ultra sensitive krému mám pleť žiarivú a na pocit napnutejšiu. Dokonca moja mamina sa ma pýtala, čo sa deje lebo vyzerám vyspatejšia a oddýchnutá. (Stále spím cca 6 hodín, stále v noci vstávam k malej asi 3x, stále máme rovnaký denný režim ) Takže niečo na tom bude🙂 

Nie je všetko len o vonkajšej kráse ale aj o tej vnútornej. 🙂 Klišé čo? Ale ja to myslím vážne, a preto okrem krému a ampuliek som začala piť aj  DAS gesunde PLUS bylinkový čaj s príchuťou lapacha, echinacey a mäty. Milujem čaje. Bilinkové ovocné, s medom aj bez medu. V zime podľa mňa nie je nič lepšie ako dobrý horúci čaj ( alebo pohár vína). A ako mama a učiteľka a kuchárka a upratovačka a kráľovná a víla mi býva niekedy ťažko, niekedy veselo, niekedy to neviem ani opísať a vtedy ( ak nie je poruke to víno - a teda v práci nič také nedržíme🙂 ) my veľmi dobre padne šálka čaju.

Tento čaj je nie len osviežujúci a chutný ale je to dobrý pomocník pri zapíjaní dalšej "vnútornej"  kúry z dm. DAS gesunde PLUS kapsuly na pleť s kyselinou hyalurónovou , DAS gesunde PLUS Vital komplex na vlasy, DAS gesunde PLUS kúra s vitamínom B12. Myslím, že pravidelné dopĺňanie vitamínov, pri vyváženej strave nemôže nikdy uškodiť. Zvlášť nie v tomto našom pojašenom zimnom počasí. Zvykla som brat multivitamín, ale aby som do seba dostala dostatočnú dávku musela som ich jesť aj 3x za deň, čo je naozaj dosť obmedzujúce. Pri týchto vitamínoch sa mi páči, že si stačí dať 1 tabl. a vybavené. Čo zase mne nikdy nesedí sú rôzne vitamínové sladké sirupy a B vitamín - vždy ma z nich napína. Preto prvá fľaška Kúry s vitamínom B12 bola hrôza des. Našťastie len kým som to neochutnala. Vôbec nie je cítiť tú hnusnú B vitamínovú chuť. Práveže reráža chuť a vôňa jablkovej šťavy, tak sa pili bez akých koľvek problémov, dokonca si dovolím tvrdiť, že som sa na ňe začala tešiť.

Zima a sychravé počasie zúri z každej strany a to znamená, že treba zvýšiť starostlivosť o seba ako takú. Je normálne, že v zime trpí najmä pokožka a vlasy. Nebudem rozprávať, že o detskú obzvlášť, keďže u nás mám ja asi najcitlivejšiu pokožku. Som rozmaznaná,  ja viem, no zaslúžim si.

Začali sme teda testovať Babylove krém do nepriaznivého počasia s hamamelom a pantenolom (fotku nemám, minuli sme ho za týždeň) proti mrazu, na prechádzky. Je hustý, krásne vonia a naozaj dietka nemali také vyštípané líčka po pobyte vonku. Ja som sa trošku bála ako zreaguje s mojim denným krémom ale pohodička. Ráno som si dala po hygiene denný krém a cca o 10 keď sme s detmi išli na dvor, som si líca a nos natrela Babylove krémom - za mňa SUPER! 

Každopádne tvár nie je jediná, ktorú treba chrániť. Dôležité sú aj ruky. A ak patríte ako ja medzi tie, ktoré vždy zabudnú rukavice doma, určite oceníte  Alverde intenzívny krém na ruky.

Ruky mám hebké, vôbec nie sú vysušené a popraskané (čo v mrazivom počasí býva môj veľký problém). 

Jediné čo ma pri testovaní "sklamalo" bol Balea vitalizujúci šampón. Vôbec mi nesadol, vlasy som mala veľmi vysušené a dokonca sa mi zhoršil problém s lupinami. Takže za mňa sklamanie. :( Ale verím, že ak má niekto problém s rýchlo mastniacimi vlasmi, tak ho ocení. 🙂

Sklamanie ale určite nebola Balea pena do kúpeľa ( ja osobne som ju začala používať ako sprcháč, lebo moje vyskočené platničky so mnou nezdieľajú potešenie z horúceho kúpeľa). Príjemná vôňa, a naozaj hebká pokožka ma veľmi očarila. Deti ju vyskúšali aj ako sa má a tešili sa najmä z veľkej dávky peny po použití nie tak veľkého množstva gélu.

Po kúpely sme použili  Alverde telové mlieko s mandľou. Vyhovuje mi zloženie, vôňa aj rýchlosť vstrebávania. Dcéra má problém s pokožkou na lýtkach, kde sa jej pokožka ťažko premasťuje a toto telové mlieko je jedno z mála, ktoré ak sa aplikuje na ešte mokrú pokožku a vmasíruje z časti jej problém dokáže riešiť. 

Aj keď sa naše testovacie obdobie skončilo, určite si nás výrobky dm získali a aj naďalej im budeme verní. Verím, že vám náš názor a skúsenosti pomôžu s výberom tých správnych produktov. Teším sa na ďalšie novinky , ktorými nás dm zase očarí a ak nám šťastie dopraje aj na ďalšie Koníkovské testovanie.

Vaša, Zuzana

#test_dm13

  Vyberáme z magazínu

  Zastav sa na chvíľu a oddýchni si
  20.6.2019 • 908x • 18
  O plavárňach
  24.5.2019 • 2862x • 13
  Uprostred Štiavnických vrchov s deťmi
  23.5.2019 • 3091x • 52