icon

-3 tá krpatá asi chce, aby sa maminka scvokla

avatar

ja mam zatial +3 a uz mi stoho sibe. Drzim ti palce nech to cim skor pride 🙂

27. jan 2011
avatar

🙂 Ďakujem

27. jan 2011