-4 a zase nás poslali domov.....nechápem čo sa tej malej tak páči na tom tlačení v malom priestore
nuž, asi sa o ňu dobre staráš a nechce sa jej do takej treskúcej zimy ako je vonku 🙂 ale hádam to už čoskoro bude, držím palčeky 😀
28. jan 2011
držím palce nech ju už máš pri sebe
29. jan 2011
crazybabenka
autorďakujem
29. jan 2011
podla mna asi vsetky co mame termin koncom januara,pojdeme rodit az vo februari 🙂