10 :OOOOOOO
Zuzka, drzte sa, Simonko uz caka na nejake spravy o Paulinke 🙂
ja by som šla aj hneď ....len maličkej sa nechce 🙂 asi čaká do marca....kým bude teplejšie :D
Zuzka, drzte sa, Simonko uz caka na nejake spravy o Paulinke 🙂